| GlossyBabe a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti seriale online in genul pretty little liars sau Gossip Girl! DAU O FUNDA MAAAARE PENTRU CEL MAI BUN SERIAL!

Răspuns Câştigător
| HeloKity a răspuns:

Buna.Uite cateva seriale care imi plac mie:

2 Broke Girls - este vorba de o fata bogata, dar tatal ei este arestat si pierde totul, atunci intalneste cealalta fata si se imprietenesc si vor sa-si deschida o afacare de parjituri. Este super amuzant serialul.

Switched at Birth - este vorba despre 2 fete care la nastere au fost schimbate, fiecare familie luand fata celelilalte. Dar mama unei familii stia ca fata era schimbata, dar nu a vrut sa spuna deoarece aceasta era surda..Serialul asta e superrrb. Ti-l recomand cu mare incredere ca nu o te dezamageasca, pentru ca o iti creeze dependenta, presupun happy

Revenge - este vorba de o fata a carui tata a fost acuzat pe nedrept de terorism fiind arestat si omorat in inchisoare. Fata lui se intoarce acum in orasul/tara natala pentru a-si razbuna tatal pentru ca i sa inscenat totul. Dar in timp ce era intr-o scoala de corecti schimba numele cu o fata de acolo pentru a nu o recunoaste nimeni si pentru a se putea razbuna fara ca lumea sa stie ca ea e fiica ''terorostului

Dexter - nu este in genul ''PLL'' dar este destul de bun. Este despre un om care lucreaza la politie ca analizator de pete de sange dar care are o ''pasiune'' de a omorî oamenii pe care politia nu îi putea aresta.

Veronica Mars - este destul de dragut serialul.

10 Things I Hate About You - este foarte tare serialul acesta.Este in genul gossip.

SHAMELESS(US) - acesta serial este cel mai tare din toate pe care le-am vazut. Este despre o fata Fiona, a carui tata este betiv iar mama ei i-a parasit pe ea si pe cei 5 frati ai sai iar ea trebuie sa aiba grija de ei si sa stranga bani pentru mancare. Totul incepe cand merge seara in club cu o prietena iar acolo o observa un tip Steve foarte bogat caruia îi placea de ea de mai mult timp. Dupa mai multe intamplari ei ajung sa fie impreuna. Mai multe afla uitandu-te la serial pentru ca nu vreau sa stric tot ce urmeaza. Bafta!

| GlossyBabe explică (pentru HeloKity):

Multumesc enorm! You rock!

9 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

The O.C
One tree hill
The secret circle
Teen wolf
The vampire diaries
Incearca Prison Break, e genial chiar daca nu se aseamana cu cele 2 mentionate de tine.

| GlossyBabe explică:

Sunt cu tineri? in genul celor zise de mine?hee hee

| Pufulinna a răspuns:

Bunna GlosyBaby kiss
Si mie mi-au placut Gossip Girl si Pretty little liars la nebunie love struck. Uite o lista cu seriale asemanatoare:

The lying game
The secret life of the american teenager
Switched at birth
10 Things I Hate About You (nu filmul)
Teen Wolf
The vampire diaries
The secret circle

Sper sa iti placa si sa iti alegi unul pe masura ta! Cauta informatii despre ele si vezi care te-ar interesa.Vizionare placuta si seara buna in continuare! ~

| AnaHash a răspuns:

The vampire diaries! big grin

| sweetydeea05 a răspuns:

The vampire diaras
one tree hill

| Creckd_Dory_1998 a răspuns:

How i meet your mother

| StefanelC a răspuns:

Californication! Iti da chef de viata