| AlexandraSt13 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme tari care v-au impresionat pe voi plzz.laughing

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

If only - un film super de dragoste
A Walk To Remember - daca iti plac filmele cu adolescenti uitete la acest film - dragoste adolescenti.
I.Know.What.You.Did.Last.Summer - inca un film cu adolescenti dragoste si putina comedie
Soul Surfer - in acest film avem putina drama o fata ramane fara o mana iti recomand acest film vei ramane impresionata
My Sassy Girl - un film super de dragoste si putina comedie
Human.Trafficking - acest film este unu interesant pe care trebuie sa il vedeti toti in special cei tineri este vb despre traficul de persoane un film foarte foarte bun
Daca iti plac filmele de comedie American Pie toate sunt misto cel mai nou American Pie Reunion.
Cam atat sper sa iti placa vizionare placuta. Funda?

16 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

The Grey m-a tinut cu sufletul la gura.
Men In Black 3 m-a facut sa rad de m-a auzit tot orasul, la fel si Liar, Liar.
Astea mi-au placut cel mai mult.

| ZeHelp a răspuns (pentru ZeHelp):

Si sa nu uitam de filmele SAW care m-au scarbit de tot xD.

| adrew a răspuns:

3:10 to Yuma, mie mi-a placut, da nu stiu daca le plac asa filme fetelor straight face

| caiboiul a răspuns:

I Know What You Did Last Summer (1997) super tare de groaza pana cand vocile ne vor desparti vizionare placuta

| caiboiul a răspuns:

Pana cand vocile ne vor desparti si I Know What You Did Last Summer (1997) este super de groaza pentru 15 ani vizionare placuta

| blk23 a răspuns:

P.S. I Love You, Wanted, The Ugly Truth, Remember me, Taken, The Proposal, The Pursuit of Happyness, Don`t mess with the Zohan, Sex and the City

| K1ndeR10 a răspuns:

Twilight

| DaNiOs a răspuns (pentru K1ndeR10):

Apocalipsa zombilor va zic sa il vedeti

| OanaBlueEyes a răspuns:

1. Dream House
2. The Tourist
3. Deja Vu
4.The Time Traveler's Wife (2009)
5.Taking Lives
6. Gia

Sper sa-ti placa:*.

| AdZi a răspuns:

''Misteriosul caz al lui Benjamin Button'', ''Pearl Harbor'', ''Disturbia'', etc!

| marian97bogadan a răspuns:

Buna iti recomand cateva filme de comedie : Project X-e cu adolescenti si Simpson in caz ca nu l-ai vazut. Sper sa iti fi fost de ajutor bye-bye.

| DaNiOs a răspuns:

Pai Apocalipsa zombilor cel mai tare film cu zombi

| rbTShiAtaT a răspuns:

Camera 1408, American reunion,Men in black III,Misiune pe Ms one(blackout),Freedy vs Jonas,A nightmare on street Elm,Hostel, Saw V, The ring two, The Texas chainsaw, Drum interzis I II III (wrong turn) aproape toate filmele sunt horrorwinkingsee ya

| rbTShiAtaT a răspuns:

Camera 1408, Wrong Turn(Drum interzis) I II III,Misiune pe MS One(Blackout),Men in black III,The Texas Chainsaw,Hostel,The Ring Two,American Reunion,The Unborn,Hyenas, The Collector, Breaking Wind, The last exorcism, 30 days of nightbig grinark Says, Blood River, House of Wax

| myheart987 a răspuns:

Remember me, la rascruce de vanturi

| DoruMotoru a răspuns:

2 girls 1 cup. un film care chiar te impresioneaza si te face sa-ti pui intrebari existentiale