| z0rel a întrebat:

Acesta este un amstaff? Este rasa pura? Rog sa raspunda doar cunoscatorii acestei rase! Funda! are 4 saptamani

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Pare sa fie, cel mai bine te duci la un cabinet veterinar cu cainele si intrebi acolo.Cu siguranta te va lamuri mai mult decat o face cineva de pe TPU.

5 răspunsuri:
| Woosprit a răspuns:

Sunt 10 rase de caini care seamana aproape identic, unii nu fac diferenta prea mare intre un Amstaff si un Pitbull, cand sunt mici, seamana si mai tare, poti sa te duci la un veterinar sa il intrebi ce rasa e si daca e pura si nu iti ia nici un ban.