| Ioanadulcik a întrebat:

Acum 3-4 saptamani catelusa mea a facut un baietel si o fetita si nu stiu ce nume sa-i dau ma puteti ajuta?
Fundita!

11 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Probabil a fatat un catelu si o catcelusa, nu ''a facut un baietel si o fetita''. Cat despre nume, iti recomand, Max si Tina.

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Ar trebuii sa le dai nume care sa se potriveasca. Cum ar fi am avut caini gemeni si le-am dat numele Loloc si Bolec. Am mai avut alta serie de caini si le-am dat numele de Leon si Leona. Fi creativa ai multe posibilitati.
Funda?

| Adryanna2000 a răspuns:

Nume de caini - Animale.ro
www.animale.ro/nume-de-caini
25+ elemente – Lista cu nume de caini romanesti si straine. Cauti nume de...
Nume de caini cu litera A Aaron Abbot Abiner Abraham Achilles Ada Adam...
Nume de caini cu litera B Baba Babel Baby Bachus Balai Balint Balthasar...
Te poti inspira dupa site-ul asta.

| irinel01 a răspuns:

Isabella si vladut funda?/:d

| mihaiel4ik a răspuns:

Florica si Floricel. big grin

| LollyZPokyZ a răspuns:

Mie nu-mi plac numele sofisticate. aleg unu simplu care imi place mult. despre catelusi numele sa fie Puf si Coco. Sa-ti traiasca vesnic si sanatosiwinking!

| Ioanamaria12344 a răspuns:

Asha, Lady, Cora-catelusa

| NaoNaomi a răspuns:

Andreea si andrei sau ori ce nume vrei tu!

| catalyna20 a răspuns:

Pai eu tias recomanda catelusei Maya si catelusului Boby! happy

| Andreuta_Deutyka_1990 a răspuns:

Flufi si sasa