| Jolley a întrebat:

Ajutati-ma! Iubesc foarte mult caii. As vrea mult sa iau unu (la sat) dar... Unde pot gasi ferme de cai pe vacanta de vara cu un pret mai mic... undeva unde pot sa calaresc, sa ma plimb cu calulu si altele ce faci in tabere de calarie sau ferme. Unde pot gasi asa ceva? Ceva informatii... orice!

4 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

Pai. poti sa te duci la un centru de calarie, poate au acolo cai de vanzare, sau poti suna un veterinar si vei avea calul cat mai reped e posibil happy

| Jolley explică (pentru lola_5690):

Stiu si eu chestia cu centrul dar nu am gasit...nu stiu unde se afla un centru din asta prin zona mea sad