| DeliaDelyDede a întrebat:

! Ajutoooooooooor! Mama ma obliga sa-mi iau caine, dar eu nu vreau, deoarece sunt niste animale urate si mizerabile, urataniii cu blana, sobolani cu blana. Eu vreau un piton de 1-2 metri! AJUTOOOR

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Asta e ceva univers paralel sau cum? rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Câinii sunt cei mai buni, pitoni pe bune?
Daca tu crezi asa ceva despre caini esti prost si arati fix cum i-ai descris pe ei.
Tu crezi ca daca te ataca cineva câinele te salvează, iar pitonului nu-i pasa.

| Irinamujoperufe a răspuns:

Ciudate, ganduri! cred ca nici pitonul nu te-ar ajuta prea mult. incerca sa-i explici mamei tale parerea ta cu privirela catel, sau daca nu, exista rase de catei care nu au blana

| JustSquirrels a răspuns:

Rautate sad Whatever, nu cred ca mama ta ar accepta un sarpe. "Urataniii cu blana". Noroc cu sarpele.