| maria199533 a întrebat:

Ajutor! am un bichon havanez de 5 luni si am ajuns sa nu stiu cum sa ma comport cu el...latra non stop chiar si fara motiv, cand se joaca musca, si inca isi mai face treburile prin casa sad.Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Carciuc_Andreea_1998 a răspuns:

Arata-i ca nu e bine ce face impunei respect de exemplu cand vezi ca isi face treburile prin casa dul la locul unde a cacut arata-i si ceartal daca e nevoie dai si una la fund la faza cu muscatul nu am cum sa te ajut asa face orice catel mai mic si cand latra ceartal

| maria199533 explică (pentru Carciuc_Andreea_1998):

Tot ce precizezi tu am facut sad....si fara raspuns din partea lui