| Bєshka a întrebat:

Vreu raspunsuri de la cine se pricepe la pisici.Deci,pisica mea tot miauna intruna si vine dupa mine oriunde merg.I-am dat si apa si de mancare dar nu vrea.Mai am o pisica fata dar batrana si cand avea burtica mare(adica trebuia sa nasca)asa facea si ea.Dar pisica asta nu are burta mare.Si se linguseste la mine.Si tot vrea sa o mangai pe burta si s-o iau in brate. Oare ce are? Ma puteti ajuta? Dau funda&vot!

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Inseamna ca vrea atentie. sa te joci cu ea, sa o iei in brate. pisicile sunt animale mamoase care au nevoie de iubire. bine, toate animalele au nevoie de iubire. pisica mea miorlaie de dimineata pana seara. eu zic mama si ea dupa mine mama. invat-o sa zica mama.happy

| Bєshka explică (pentru EvangelineLovin):

Am avut o pisica care zicea mamalaughing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa facea si la mine cand ii dadeam prea multa atentie.Iar cand o ignoram fugea de mine( ca atunci cand am dat-o cu fixativ si i-am facut tepi ca sa atraga,, pisicile", am uitat sa zic ca era motan laughing rolling on the floor )

| Bєshka explică:

Scuze dar nu-mi arata funda si n-o pot da la nimeni.

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru Bєshka):

laughingNici nu stiu ce este, ieri mi-am facut cont.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Stai linistita, am si eu o pisicuta care atunci cand ma vede e ca un arici, se lipeste de mine si miaona incontinuu. Daca nu mananca si nu bea atunci ar fi o problema. Urmareste-o si vezi daca nu se hraneste ar trebui sa o duci la veterinar.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Stai linistita am si eu o pisicuta care atunci cand ies din casa se lipeste de mine ca un arici. Daca cum spui tu nu mananca atunci e alceva si trebuie dusa la veterinar. Sper sa nu fie nevoie.(scuze daca am raspuns de 2 ori dar nu imi merge bine netul)

| Dixieee a răspuns:

E în călduri şi comportamentul ăsta poate dura între 5-8 zile.Dar să ştii că asta se va îmtâmpla lunar, aşa că cel mai bine e să o sterilizezi.

| hahaha03 a răspuns:

Eu nu, cauta un motan!