| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Am stat cu pisica in brate aseara si nu ma mai doare burta(sunt la ciclu). Stiati ca pisica iti ia durerea?

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Serios? o sa incercthinking

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Esti sigura? Poate ai luat tu vreun trament ceva si ti-a trecut, nu prea imi vine a crede varianta cu pisica...

| TeIubesccc a răspuns:

straight face. Asta unde ai mai citit? rolling eyes

| TeIubesccc a răspuns:

Esti varza tu. Ca noi ti-am explicat ce si cum. N`are treaba pisica cu durerea. SI esti varza si pentru ca nu stii sa te exprimi. una` e ce ai zis tu [intrebarea], alta e ceea ai scris dupa.

| PurityBecameBlasfemy explică:

Sunteti varza.am spus ca am tinut pisica pe burta. dupa ce s-a ridicat nu m'a mai durut burta. pisica absoarbe energiile negative si te linisteste

| PurityBecameBlasfemy explică:

NoBody fa proasto eu as citi din nou intrebarea daca as fi in locul tau

| PurityBecameBlasfemy explică:

Serios.pisica absoarde energiile negative (daca pisica dintr'un spital se apropie de patul tau inseamna ca vei muri)

| PurityBecameBlasfemy explică:

Jelli faza cu energiile pe care le absoarbe pisica o cunosc de mult

| Kunai a răspuns (pentru PurityBecameBlasfemy):

'eLlo daca tot stiai ca nu ai neuronii dezvoltati calumea pentru ce ai mai pus intrebarea asta? nu iti ia nici o durere mata. tu vezi-ti de avatarul tau cu s. gomez

| Kunai a răspuns:

Nu are nici o legatura mâtza cu durerea de la ciclu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai un animal de casa, timpul petrecut cu el te poate face sa uiti de probleme, de dureri etc.Te binedispune. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, pisica e moale, calda si de-aia te-ai simtit bine