| B3HappyN0Worry a întrebat:

Am 11 carasi si unul nu stiu ce sa fac cu el,sta ca un peste mort fara sa se miste si doar isi tot deschide gura,sta deasupra apei si doar da din gura si nu stiu ce sa fac, sa-l iau pentru a nu fi riscul unei boli si sai inbolnaveasca si pe ceilalti? Nu as vrea sa-l iau ca mie mila de el daca inca isi deschide si isi inchide gura si e viu, nu vreau sal omor de viu, ce sa fac? Va rog am nevoie de ajutor urgent! Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Arunca-l,oricum moare.si schimba-le apa.ori e calda ori murdara. Sa ai filtru de aer si apa in jur de 15 grade.