| noris1998 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul si sunt plecata din tara si nu stiu cum sa o rezolv...este foarte urgent! ofer funda!
Am un Htc one SV si nu mai vrea sa se deschida meniul. Telefonul este parolat si de fiecare data cand vreau sa deschi telefonul sa intru in meniu nu imi apare tastatura sa bag codul si daca il blochez si vreau sa incerc din nou se inchide si se redeschide non stop fara sa functioneze. Am pe el foarte multe lucruri de care am nevoie asa ca am nevoie de ajutor. Momentan este la incarcat dar tot asa functioneaza, chiar daca eu nici macar nu il ating, el se inchide, se deschide si pe urma iar se inchide! va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cred ca ai probleme cu touchscreen-ul odata ce nu iti apare tastatura.Cel mai bine este sa il duci la un centru de reparatii sau daca este in garantie sa o folosesti.Sa le spui si ca ai date pe el, pe care nu vrei sa le pierzi.

| noris1998 explică:

Nu am nici o problemacu touchscreen ul... Nu are nici o legatura