| razvilol a întrebat:

Am 2 nimfe de fapt 6 papagali da e vorba despre cele 2 de 4 zile se tot monteaza dar nu apare nici un ou s-ar putea sa fie gay? Acum 3 ani cand am luat o pereche mi-a spus ca cea alba e femela si cel gri e mascul intre timp cel gri a murit ca l-am luat bolnav si i-am cumparat un mascul la cea alba si acum vad c acea alba se urca pe partener.

S-ar putea sa fie invers adica alba mascul si celalalt femelsa sau sunt gay?

3 răspunsuri:
| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Pai depinde ce papagali ai. Daca ai perusi, la ei nasul sunt de 2 culori:
- la femele nasul este roz.
- la masculi nasul este albastru.
FUNDA? big grin

| razvilol explică (pentru CatalinAlexandru28):

Raspuns gresit am scris mai sus nimfe am 2 nimfe

| CatalinAlexandru28 a răspuns (pentru razvilol):

Atunci scuza-ma.
La nimfe nu stiu nimic despre ele.