| IDarkFighter a întrebat:

Am 2 pui de gaina care mai poate umbla si tine ochii inchisi i-am separat pe amandoi si unul dintre ei a murit si inainte sa moare era diaree la fundul lui.Si celalalt inca nu a murit dar aceeasi chestie face.Ce boala poate fi stiu ca o sa moare si celalalt.

2 răspunsuri:
| farfuriaverdex a răspuns:

Probabil nu le-ai dat sa manance, da-i cereale inmuiate in apa. Chiar si paine sau malai.

| fuhiulian a răspuns:

Poate aveau paraziti intestinali, si mie mi-a murit un pui si l-am despicat si era plin de limbrici.