| Florin_Yo'ss_Mihai_1997 a întrebat:

O prietena se trezeste la ora 10:00 - 12.00, nu se poate trezi singura, tine ochii inchisi o striga pe maicasa sau maraie, nici macar nu isi poate deschide ochii singura trebuie ca maicasa sa ii deschida putin. Si ii deschide ochii pare ca nimic nu a avut. cum s-ar numi aceasta "boala"? Cel mai bun raspuns primeste fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IuliiMarie a răspuns:

Este un caz nemaintalnit, sper s anul ma crezi nebuna, dar ori e posedata, ori cineva(cum ar fi necuratul)are de gand sa ii obtina sufletul...o sfatuiesc sa se roage mai mult la D-zeu!

| CariocaTha a răspuns (pentru IuliiMarie):

Du-te viziteaza un psihiatru, ai probleme mai mari decat fata din intrebare.

| Florin_Yo'ss_Mihai_1997 explică (pentru IuliiMarie):

Asta cred si eu laughing))) #Funda :*

3 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Hei!
Din pacate noi nu putem stii de ce i se intampla ei asta, trebuie URGENT sa mearga la medic!
Aici pe TPU nu prea intra doctorii, dar mai sunt si aici, noi userii normali nu putem identifica ce poate avea prietena ta.
O zi frumoasa!