| xxj2c2b a întrebat:

Porcusoru meu de guinea stranuta si se scarpina mereu ce sa-i fac? Apropo sa nu spuneti sa-l duc la doctor ca am mai avut unul care avea pneumonie si l-a injectat de 10 ori si l-a chinuit, am avut 6 porcusori si toti au avut aceiasi soarta si mai am 1 care l-am luat acum 2 luni si nu vreau sa moara asa de repede.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate nu a fost vaccinat (antiparazitat) si nu trebuie sa stea in apropierea unui geam pentru ca il trage curentul cand il deschizi.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru Blossomis):

Ba da, mie mi-a zis o doamna inainte sa-l cumpar ca i s-a facut vaccinul pentru antiparazitare.

Răspuns utilizator avertizat