| bitsyboom111 a întrebat:

Am avut o steluta de mare pe care pisica mea a gasit-o si i-a mancat picioarele.steaua era mica, credeti ca pisica ar putea patii ceva?

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna bitsyboom111,
Motivul pentru care pisica ta a mancat steluta de mare este pentru ca mirosea a peste. Nu o sa pateasca nimic, dar o sa se chinuie putin cand va face treaba mare daca nu a mestecat bucatelele bine.
Pa, pa

4 răspunsuri:
| Alinna20 a răspuns:

Nu, nu o sa pateasca nimic! nu ii crede pe ceilalti!

| Maria123 a răspuns:

N-are nimic, fiara mea a mancat un peste intreg si n-a patit nimic.

| misu a răspuns:

Se preface in crocodil.ce naiba...nu pateste nimic

| NichiforSolitaru a răspuns:

Pisica mea a patit la fel, tot cu o steluta de mare. Primele zile, nu avea nimic, dar dupa o saptamana i-au cazut urechile iar urmatoarele zile i-a cazut si coada. Acum e moarta...