| AlexG98 a întrebat:

Am cumparat o mulineta, dar tamburul nu culiseaza in sus si in jos ca sa umplu cu fir(nu face miscare sus jos cand dau de manivela).Ce sa fac? Ce are?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Defect mecanic - nu sunt piese de schimb, iei alta. Deh... așa se intâmplă dacă n-o incerci

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E nouă? schimb-o că doar are garanție!

| AlexG98 explică (pentru sierra1):

E noua, dar am luat-o din strainatate...ce e de facut cu ea ca sa mearga? "Cuiul" ala care misca tamburul in sus si in jos, ar trebui sa stea fix cand nu mulinez...dar el se ridica sus jos daca trag de el
Am una la fel si la aia nu se misca cuiul ala daca nu mulinez

| sierra1 a răspuns (pentru AlexG98):

Defect mecanic - nu sunt piese de schimb, iei alta. Deh... așa se intâmplă dacă n-o incerci