| kjkpyn a întrebat:

Am cumparat o masina arctic si scartaie tamburul in timpul spalarii.Imi spune si mie careva daca e ceva grav?

Răspuns Câştigător
| George12356456 a răspuns:

Nu știu despre ce tambur vorbești, eu cred că e vorba de telescoape. Daca e in garanție suna la ei și spune-le problema.

| kjkpyn explică (pentru George12356456):

Mai exact garnitura aia gri cred ca scartaie.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna la reprezentanta teritoriala a fabricantului (Arctic /Beco), vor trimite pe cineva sa vada ce problema este.
In garantie e gratis.

| mgtow a răspuns:

Zanussi era mai bun. Si nu costa asa mult

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am uitat sa-ti spun la intreabarea ta, anterioara: poti sa scrii sau sa suni la Arctic si vin acasa sa ti-o repare. Te programeaza intr-o zi si astepti acasa. Numai in situatie grava ti-o ia si o duc in service. Nu cred ca este cazul tau! http://bit.ly/2n0wGP1

| kjkpyn explică (pentru Salontanul):

Multumesc frumos! Mai bine o returnez ca am luat-o de pe eMAG.

| SuveranulAndrei10011 a răspuns:

Trebuie sa duci mașina un service specializat, sau dacă e în garanție suna la compania arctic ie te vor ajuta cu remedierea problemei.

| kjkpyn explică (pentru SuveranulAndrei10011):

Imi spun ei ce sa fac? Mersi pentru. raspuns.