| Cherry a întrebat:

Am dat 5 pui de cateluse cu ajutorul siteului Mercador.3 cateluse am dat unei doamne si 2 unui baiat care au venit personal.SUNT INGRIJORATA! De ce au luat si cate 3, ce ar putea face cu ele infara de a avea grija de ele si atat+ca nu sunt de rasa

Răspuns Câştigător
| DeliaXD a răspuns:

Nu stiu, daca doamna e mai batrana inseamna ca are nevoie de cineva prin preajma, si da ai dreptate nu au face cu ele in afara de a ii ingriji si a se juca cu ei, pentru asta sunt cateii happy
Pa, pa :* happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă au o imaginaţie bogată pot face multe lucruri cu acei câini.

| DenissaRoxana a răspuns:

Ai mai pus odata aceasta intrebare si ti-am raspuns. Un caine (fie de rasa, fie nu) trebuie donat cu CONTRACT de ADOPTIE! Sau macar trebuia sa te duci tu sa ii duci, ca sa vezi unde o sa locuiasca... daca stapanii au conditii etc.
Iti recomand sa sterilizezi cateaua!

| Cherry explică (pentru DenissaRoxana):

Nu am de ce sa o sterlizez. facand acest lucru o sa sufere si mai mult.

| DenissaRoxana a răspuns (pentru Cherry):

Nu o sa sufere deloc. Toate animalele mele sunt sterilizate..si este mai bine si pentru mine si pentru ele.
De ce ai ajuns la conluzia ca o sa sufere? Ca nu o sa se imperecheze? Sau ca o s-o operezi? (Stai calma ca in cateva saptamani trece...). Sau ai placerea sa inmultesti metisii? De unde ai garantia ca, puii au ajuns bine?