| Cherry a întrebat:

Tocmai ce am dat 5 pui de cateluse cu ajutorul siteului Mercador.3 cateluse am dat unei doamne si 2 unui baiat care au venit personal.SUNT INGRIJORATA! De ce au luat si cate 3, ce ar putea face cu ele sad

4 răspunsuri:
| only2k a răspuns:

Poate doamna este o iubitoare de animale :*. I-a legătura cu ea şi întreabă de căţeluşi, etc. şi vezi şi tu puppy dog eyes! aşa vei putea sta liniştită

| Suleyman a răspuns:

Nu ai intrebat-o.

| dydylyna14 a răspuns:

Sa-i manance!

| Cherry explică (pentru dydylyna14):

Nu e o glumahappy ai auzit de persoane care folosesc caini pentru a se antrena pitbuli etc? si da aia chiar ii mananca