| LittleLuciane a întrebat:

Un raspuns pls! mi-am cumparat dupa mercador ceva si nu sunt multumita el a venit prin posta cum as putea scoate banii pe el inapoi?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Intrucat, produsul a fost vandut pe mercador de catre o persoana fizica, fara posibilitatea de returnare a banilor, tot ce poti face in momentul de fata este sa-l scoti la vanzare pentru a-ti recupera banii.

| LittleLuciane explică (pentru Ronnix):

Problema este ca eu am vb cu el si a zis ca imi dat toate accesoriile si cand l-am luat de la posta era un tel fara nimic care nici nu se deschidea..as avea vreo sansa sa il dau la politie?