| teomili a întrebat:

Am doi perusi : un mascul foarte timid si o femela foarte agresiva. Dupa ce ii spal, masculul devine agresiv si femela devine timida. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna!
Mai intai vreau sa te intreb daca esti sigura 100% ca perusii tai sunt fata si baiat!? Si de cat timp ii ai?
Din cate stiu eu iarna perusii nu se spala straight face. Daca i-ai luat pe amandoi odata ar fi trebuit sa fie prieteni dar daca ai luat unul si peste ceva timp si al doilea primul predomina si este "sef\sefa" deci ar trebui sa te experimentezi pe internet happy. Funda?

2 răspunsuri:
| mogwtz a răspuns:

Nu ii place masculului apa si de aceea devine argesiv

| teomili explică (pentru mogwtz):

Raspunsul tau nu spune nimic. Ce vrei sa fac? Sa ii las sa fie murdari si sa nu ii mai spal?