| Simi_6998 a întrebat:

Am fost la mare de vineri si am venit duminica si acum cand am venit catelul meu tot vomita si are un mers ciudat cu coada jos nu mai e fericit. Oare de ce?

6 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Cine stie ce s-a intamplat cu el, du-l cat mai repede la veterinar, nu e in regula.

| Andreea_1745 a răspuns:

Poate are limbrici.Si cainele meu se tara asa si cand l-am dus la veterinar mi-a spus ca are librici.Nu este foarte grav dar trebuie sa ii dai niste pastilute, eventualdaca este pui sa ii faci vaccin.Sau poate a stat singur si l-a apucat dorul. Ori daca este catel ii trebuie catea sau invers. Sper ca te-am ajutat. Poate poti ajunge cu el la veterinar totusi.Bafta!

| Daria2468 a răspuns:

Ati inchis usa cand ati plecat, asu poate ti-a dus dorul si nu e invatat sa stea singur sau poate a visat urat saracutul

| Simi_6998 explică:

Noi am fost cu el la mare adica a venit si el cu noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca a mancat ceva sa poate ca la otravit cineva... Mai bine il duci la veterinar

| Alexandra_7038 a răspuns:

Daca o stat cu cineva sa nu ii fi dat ceva stii ca ar putea sa ii fi dat ceva ce la inbolnavit sau cat ai lipsit o mancat ceva prostii si eu facut rau la stomacin fine dul la un veterinar!