| qieiqpalz a întrebat:

Am niste pui de pisica si intre camera si balcon este un geam.Era crapat si un pisic a sarit si si-a prins mana acolo.A stat cam 20 min pana mi-am dat seama chiar daca auzeam ca plange credeam ca plange dupa mama lui ca mai facea asta :/ ma simt asa prost ca l-am lasat sa stea acolo, oricum l-am dat jos si acum sta intr-un loc, nu se misca si scoate un fel de marait. Oare ce o fi? Isi revine?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ranit de aia sta nemiscat

| Ivy86 a răspuns:

A sangerat? Cel mai bine il pui lângă mama lui, iar dacă nu o găsești pune-l undeva la caldura si acoperă-l cu o paturica.

| qieiqpalz explică (pentru Ivy86):

Nu a sangerat mama lui e aiic dar nu prea sta la el adica na sta doar langa frigider ..doar la mancare ii sta capu la mama lui :/ l-am adus la mine in camera unde de obicei nu avea voie.