| bianca_2433 a întrebat:

O data mama era foarte nervoasa pe pisica mea si a spus ca o s-o arunce odata pe geam si gata.Nu dupa mult timp a sarit de pe balcon ea singura.
Oare ma atentiona ca se va intampla ceva rau sau era doar mama nervoasa?

Răspuns Câştigător
| orman a răspuns:

Da asa este doar o simpla coincidenta big grin

11 răspunsuri:
| irinuca a răspuns:

A sărit singură sau a picat? Pisicile au obiceiul să se joace în locuri periculoase şi nepermise, nu ar fi exclus ca ea să fi căzut de pe balcon în timp ce se juca, fugărindu-şi coada, spre exemplu.

| DrugFree a răspuns:

Sunt de acord cu CInevaAltcineva a ucis-o, daca tu nu ai fost la locul intamplarii inseamna ca ea a ucis-o! E o ucigasa de pisici crying not listening

| AnaEindragostita a răspuns:

Coincidenta

| maria3111 a răspuns:

Era mama ta nervoasa ca oameni normali nu prevestes asa ceva... poate i-a facut mama ta ceva la pisica...de s-a enervat pisica si a sarit de la balconlaughing

| Asdfasdefta a răspuns:

Ai vazut-o tu cum se arunca? Crede-ma, daca nu ai vazut-o tu, iar mama ta nu e prezicatoare, inseamna ca maicata sigur e o ucigasa de pisici devil

| Gizăz a răspuns:

Ești sigur(ă) că nu a fost ajutată cu vreun șut bine plasat sub coadă?

| Cubulets a răspuns:

Stiu cum e sa pierzi o pisica crying

| toni_3014 a răspuns:

Doar o simpla coincidenta.

| silence a răspuns:

Da laughing si eu m-am certata cu mama intr-o zi si mi-a zis ca ma duce la casa de copii laughing))) era atat de nervoasa incat nu mai putea sa isi stapaneasca nervii. ehh si uite acum. sunt tot acasa la calculator ca de obicei laughing
imagineazati-o pe mama ta cu pisica in mana sa ii dea un vant de la balcon si sa cada in capu' babutelor care vin dimineata de la paine laughing)
e doar o coincidenta :* app. condoleante pentru pisicasad tin la animale si imi pare rau sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mama ta a aruncato pe geam.

| BUJOR a răspuns:

Pisica cred ca era un mare alpinist si voia sa sara din varful turnului Efell dar asta nu inseamna ca se v-a intampla ceva rau. Pisica ta Sasha o sa fie bine.