| Sykiler a întrebat:

Am o catea husky de 10 saptamani care a fost muscata de capusa si i-a lasat boala babesioza am dus o la doctor i-a scos-o si i-a pus perfuzie dar chiar si asa are sanse de 50% de scapare dar problema e ca mai are si parvoviroza luata de la alt caine de la casa mea.
Stiti cumva vreun tratament sau remediu naturist orice va rog nu prea mai are poate rezista vomita cu un pic de sange si iese afara tot cu sange
Va rog dau Funda si vot orice sfat m-ar ajuta pana acum tr sa vina niste medicamente pentru ea comandate dar orice m-ar ajuta va rog.

2 răspunsuri:
| UDM a răspuns:

Salut, nu cred ca aici gasesti raspunsul corect.mai bine mergi la un veterinar bun si astfel o vei salva sigur.

| Sykiler explică (pentru UDM):

Nu mai conteaza, a murit in dimineata asta