| lauraolivia a întrebat:

Am o catea rottweiler si am dat-o la mascul zilele astea si nu stiu daca a prins...am dat-o in ziua 10 si 11 de ciclu si nu stiu daca asta e perioada la rottweileri. daca aveti catele rottweiler spuneti-mi si mie cand e perioada cand ramane sigur gestanta.

Răspuns Câştigător
| Larette a răspuns:

Wow, ok, raspunsul tau chiar a fost useless, fii sigura ca nu ne mai cerea ajutor...
Lol, am mai vazut eu unele pe TPU cu raspunsuri gen :"Nu stiu " laughing

Deci, stiu ca de obicei la monta, la o canisa pe care o conduce un prieten, acestia ii "monteaza" la 10-11 zile si in cele mai multe cazuri monta a prins.Succes!

2 răspunsuri:
| allexia a răspuns:

De obicei ar trebui sa prinda intre a 9a si a 13 zi(e bine cum ai dat-o, ar trebui sa vezi daca a prins in urmatoarele zile sa manance foarte mult, sa "verse", sa i se mareasca sanii, de ingrasat o sa se ingrase pe la sfarsitul sarcinii scuze ca am deviat de la subiect)Sper ca te-am ajutat cu ceva

| wanda a răspuns:

Cauta pe netwinking