| euandreeeea a întrebat:

Am o catelusa are o lună si 3 zile am luat-o acum 2 zile, persoana care mi-a dat-o a zis că mama sa nu mai dă lapte si nu mai poate să ii tina. Am luat-o si a doua zi am fost la doctor cu ea,este sanatoasa si vaccinul trebuie sa i-l fac peste o lună. Face diaree de cand am luat-o, mai face si norma, l dar mai mult diaree, de ce? O fi din cauza mancarii? Initial ii dadeam pate, dar doctorul mi-a zis sa ii fierb orez cu carne. E normal sa manance putin? Eu ii dau de 4-5 ori pe zi.

1 răspuns:
| Chete_Ionut_1985 a răspuns:

Un cabinet veterinar. Un medic excelent in Constanta. Nu ezita sa intrebi!
www.waveveterinary.ro