| anonim_4396 a întrebat:

Catelul meu nu mai vrea sa manance bobite, doar cu forta. Acum doua zile am inceput sa-i dau orez fiert cu carne de vita si astazi nici aia nu a mai vrut sa manance si a vomitat. Ce sa-i mai dau? sad

16 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Lapte,dai sa roada ceva, in general catelusi mici refuza boabele

| anonim_4396 explică (pentru OnnyMady):

De cand l-am luat pana saptamana trecuta manca bobite ca spartul laughing dar acum cred ca s-a saturat de ele

| Elvina a răspuns:

Nu-i mai da boabe din alea si du-l la veterinar. Bafta!

| AnabelleKr a răspuns:

In niciun caz carne de vita...Da-i carne de puistraight face

| anonim_4396 explică (pentru AnabelleKr):

Pe net si in articole scrie ca cea mai buna carne pentru ei este carnea de vita, ca contine nu stiu ce pentru ei happy

| 2PacKilluminati a răspuns:

Ardel repede desupra nasului cu un fier incins.mai mult ca sigur are rabie. daca ii faci vaccin boala o sa reapara. daca-l arzi o sa-l doara la basca.

| anonim_4396 explică (pentru 2PacKilluminati):

I-am facut vaccinul antirabic happy

| anonim_4396 explică (pentru 2PacKilluminati):

Nu am degand sa-l ard pe nas...si mai mult ca sigur NU are rabie

| stefan1707 a răspuns:

Dul la un veterinar ceva

| anonim_4396 explică (pentru stefan1707):

Am fost astazi happy

| Petraru_Ecaterina_1990 a răspuns:

Ai mare grija de el si intra pe site-uri sau pe forumuri si pune intrebarea ta. Ce rasa e catelul?

| anonim_4396 explică (pentru Petraru_Ecaterina_1990):

E mix de yorkshire terrier si chihuahua

| Petraru_Ecaterina_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms de raspuns. Am avut o problema putin asemanatoare cu catelusa meu cand era mica, dar este de rasa Labrador Auriu( Golden Retreiver), asa ca solutia nu este aceeasi. Acum e mare si sanatoasa laughing

| anonim_4396 explică (pentru Petraru_Ecaterina_1990):

A revenit catelusul meu laughing acum mananca foarte bine, poate ca in ziua aceea era satul!

| Petraru_Ecaterina_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

MA bucur pentru el si pentru tie!laughing

| miky88 a răspuns:

Du-te cu el la doctor ca nu este bine daca nu mananca deloc si vomita...parerea mea eu asa zic doctorul iti poate spune ce are happy bafta