| android12 a întrebat:

Am o catelusa de 6 ani rasa pechinez are 7 kg si a inceput sa se ingrase mult i s-a lasat pielea pe burta are burta chiar si daca nu mananca nimic cand o scoteam inainte sa o plimb urca scarile pana la etaj 3 acum nu vrea sa le mai urce, e sensibila acum te musca mai ales daca ii pui mana pe burta e posibil sa aiba pui|?

2 răspunsuri:
| costelush132 a răspuns:

Cel mai posibil da da e posibil sa aiba si limbrici duo la veterinar si el iti va spune tot ce are

| android12 explică (pentru costelush132):

Nu cred ca are limbrici ca daca avea trebuia sa fie suparata ea mereu e fericita se joaca cu tine mananca foarte mult si doarme si mult in ultima perioada