| Liana [] a întrebat:

AM o FOARTE MARE problema. Pisica mea, in varsta de 4 luni jum, de la nu timp miauna mai mult decat inainte. E ca un planset. Ce ar putea sa aiba? nu sufera de bagare de seama, pentru ca atunci cand miauna, o strigam, vine si pleaca mai departe.(mieunand). Pleease dati`mi un rasp sad

Răspuns Câştigător
| zuly a răspuns:

E indragostita.winking Si pisica mea imi ofera concerte din astea. cunosc repertoriul. Prin indragostita vreau sa spun ca vrea un motan. big grin

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

S-ar putea sa fi intrat in calduri. (sa aiba nevoie de motanel ) big grin
Normal la 6 luni, dar cred ca e precoce, cum e tineretul din ziua de astazi.hee hee

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay...am auzit si eu de '' spectacole laughing '' d-astea de la o colega. Pisica ei, mieuna intr-una, nu putea biata fata s-o mai opreasca, pana cand a dus-o la doctor, iar medicul i-a zis ca este in calduri si s-a ''indragostit '' asa ca trebuie sa ii faci rost cat mai repede de un motan. Acestia se vor acomoda repede unul cu altul si... restul ramane dee vazut :dwinking o seara buna

| jocnecurat a răspuns:

Are nevoie de o companie.Probabil ca se simte singura.Eu am 4 motani si 1 pisica dar toti sunt fixati. Unul dintre ei mai miauna pentru ca vrea sa se joace sau cauta pe ceilalti.Nu-i da lapte sa bea pentru ca nu le face bine la stomac.Mai este posibil sa aiba ceva.Nu se simte bine sau stiu eu... Observa ce face si dai mancarea potrivita. Pisicile trebuie sa manance zilnic si au nevoie de apa curata.Cutiuta cu nisip este si ea foarte importanta.Am un motanel Persan care nu face la cutie daca este prea murdara si incepe sa miaune iar dupa ce am curatat cutia tace si isi face treaba si e fericit big grin

| anitta92 a răspuns:

Si pisica mea face la fel probabil e bolnava sau se simte singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in calduri amice ca si a mea e la fel

| Liana [] explică:

Da. am aflat simpotmele cand intra in calduri. Off. Mi`e asa mila de easad. E prea mica pentru motanel la 4 luni jumate straight face