| RalucaNiță a întrebat:

Cainele meu are piciorul rupt. Cat m-ar costa o consultatie la medicul veterinar si tija de care are nevoie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De obicei veterinarii pun atele din scandurica usoara, si nu cer decat in jur de 30 roni.Nu stiu cum merge in zona ta, dar poti intreba un veterinar.