| Rusu_Cosmin_1983 a întrebat:

Am o iepuroaica rasa angora a fatat 6 puisori si cum ami dau seama daca ai alapteaza si daca are ceva daca am bagat mana in cusca si am pus 2 dintre pui langa ceilalti 4 purtand o manusa pe mana.are hrana buna:salata.morcov.pelete cereale mix si apa toate proaspete.tin sa zic ca este la prima fatare si vreau sa stiu ce este de facut la inceput sa nu moare puiutii?

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Nu trebuia să pui mâna pe iei
Sa nu mai faci asta fiindcă fie ii mănâncă, fie îi aruncă ea!