| Ex_Al_1990 a întrebat:

Am o iepuroaica rasa mare care trebuia sa fete de pe 30-08-2014 si nu a fatat nici azi 07-09-2014 ea scoate sunete ciudate am dus-o la iepuroi dar acel om a zis ca iea fata dar nu a fatat nici acum sa mai astept sau ce sa fac spuneti-mii Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Mai aspteapta.Si eu am o iepuroaica care trebuie sa fete, dar habar nu am cand straight face scoare diverse sunete, dar nu fata.

| Ex_Al_1990 explică (pentru MiyakoSaki):

Nici azi nu a fatat oare de ce?

| MiyakoSaki a răspuns (pentru Ex_Al_1990):

Se vad pui miscand in burta?

| Ex_Al_1990 explică (pentru MiyakoSaki):

Nu-s nu m-am uitat ca e cam rea

| MiyakoSaki a răspuns (pentru Ex_Al_1990):

Vezi de la distanta, trebuie sa se vada...

| Ex_Al_1990 explică (pentru MiyakoSaki):

Am scos-o azi din cusca si am verificato in zona abdomenului mai in spate si am simtit niste nasturei oare va fata?

| MiyakoSaki a răspuns (pentru Ex_Al_1990):

Poate,nici la mine nu a fatat straight face