| Sofy3162 a întrebat:

Am o intrebare cum imi dau seama ca montarea a fost reusita la pisici? Se intampla ca la caini?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate la veterinar.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pui saua pe ea, si apoi te sui pe sa si se numeste ca te-ai montat pe saraca pisica big grin

| NotNamed a răspuns:

Astepti cateva luni sa vezi daca are de gand sa faca pui sau astepti cateva saptamani, idk, si te duci la veterinar sa vezi daca e gestanta

| barbar a răspuns:

Adică, ceva vizibil "se întâmplă" la câini? Și, astfel, poți să-ți dai seama!? Na, bine. Atunci, spune-ne și nouă cum e la câini! Probabil că vrei ceva mai special, de rasă, și de-aia te grăbești să afli. Pentru că nu ai decât foarte puține opțiuni: aștepți, ultrasunete, te holbezi la Steaua de la Răsărit, Tarot.

| Catrice a răspuns (pentru barbar):

Cum sa uiți ma de știința cea mai. exacta on prezicerea viitorului - astrologia? laughing