| ELY098723456778990 a întrebat:

Am o pisica balineza care am imperechiato cu un siamez si au iesit 4 pisici scumpi la ce varsta ii va intarca au deja 66 de zile si tot ii alapteaza, ar trebui sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| LiviuuuXD a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji, asa sunt pisicile, orice mamifer isi alapteaza puii chiar daca au sau au trecut de 66 de zile.Nu iti fa griji deloc. Cred ca pana la 4 luni va termina. Oricum am auzit cazuri ca unele animale nu isi recunosc puii :O. Oricum e bine daca ii alapteaza, cand o sa creasca o sa fie foarte vioi si sanatosi.Sa-ti traiasca si sa te bucuri de pisei!

1 răspuns:
| PiTbuLuL a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji ii va mai alapta inca un timp dupa gatabig grin