| ghiorghi112 a întrebat:

Una din pisicile mele tocmai a mancat un pui de soparla ( puiul nu era foarte mare). Ar putea sa pateasca ceva? Pisica aceasta are grija si de 4 pisoi(ii alapteaza) dar nu au aceeasi varsta

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca a mancat-o inseamna ca era comestibila.Mananca ele si pasari cu pene cu tot!

| tiaRa12 a răspuns:

Depinde ce fel de rasa e soparla e veninoasa sau ceva de genu cred ca pisika poate sa pateasca ceva dar daca nu totul va fi in regula!

| ghiorghi112 explică (pentru tiaRa12):

Pai am vazut ceva gusteri prin livada dar asta ce a mancat-o pisica era cenusie