| adrianaflorentina a întrebat:

Am o pisica birmaneza si un om a zis ca trebuie sa-i fac vaccinul din trei in trei luni.
Nu este adevarat trebuie sa i faci o data pe an.Nu-i asa?

Răspuns Câştigător
| russian1995 a răspuns:

Normal! Pentru ca in 3 tratamentul inca mai este activ! Si poti omora bietu animal daca il vaccinezi asa des!

3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Odata pe an,.

| Zozolika a răspuns:

Depinde ce vaccin, acum trebuie sa mergi la veterinar sa intrebi... cine stie la ce se referea omul ala. fundita puppy dog eyes?

| ChristinneK a răspuns:

Intreaba un veterinar, si mie mi-au zis multi ca daca nu imi duc catelusa la monta cand e in calduri o sa turbeze, dar cand am intrebat un veterinar si am intrebat si mai multi crescatori de caini mi-au zis ca o pot lasa si 2-3 ani fara sa o duc la monta ca nu turbeaza.Deci intreaba un veterinar, oamenii n-au habar despre ce vorbesc.