| DangerGhost a întrebat:

Am o pisica, care a fatat acum 2 saptamani. Puii au acum ochisori si i-am atins pe amandoi. Pisica mea este afara si imi este teama ca atunci cand va intra il va refuza pe unul sau poate chiar pe amandoi. Se poate intampla asta cand puii au deja ochisori, dar tot sug? Puteti sa ma ajutati cat mai repede, va rog. Am pierdut deja unul. Nu vreau sa ii mai pierd si pe acestia doi.

1 răspuns:
| Veverita a răspuns:

Nu are nimic.stai linistita.din moment ce au ochi nu se mai intampla nimic.aici nu e ca la iepuri.si eu am avut si i-am atins foarte repede dupa ce au fost fatati.