| donalts a întrebat:

Am o problema, am o catelusa de 1 an de zile de rasa si acum o seara s-a intamplat ceva,tuseste in continu si catelul celalalt,dar si cainele vecinului,unii zic ca i-au fost date in mamaliga, paine bolduri/ace...

Ce ii pot da sa scap de acestea,eu stiu,untura sa ii alunece, pentru ca vomita orice mananca si tuseste incontinu...

Inainte sa o duc la veterinar poate e ceva sa scap de aacele pioneze care ii tot inteapa.

Multumesc.

5 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Cateaua mea a avut perioade ca acestea.I'am luat de la pet shop niste pastile de tuse.Cand tuseste, vomita automat.Asa ca te-ai putea duce de urgenta la veterinar, sau sa aplici metoda mea.
Sper ca te-am ajutat happy

| Oana92 a răspuns:

Doamne ce oameni! Pfoai daca ar ajunge pe mana mea! Nu cred ca e bine sa ii faci tu ceva, mergi cu el la veterinar, exista si cabinete care au program de noapte. Sper sa se faca bine:X

| viotedy a răspuns:

Sunt vaccinati? cred ca au tuse de canisa.

| Gdeni a răspuns:

Du-te la veterinar straight face

| pisicutsasexoasa a răspuns:

Du-te urgent la veterinar ca nu este de gluma!