| anonim_4396 a întrebat:

Cainele meu tuseste si vomita. Ce poate avea? E destul de trist

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-l la un medic veterinar, ca nu sunt simptome deloc ok, ori s-a inecat, ori are vreo boala ceva.

| christall a răspuns:

Mergi cu el la veterinar cat poti de repede. Multa sanatate catelusului!

| anonim_4396 explică (pentru christall):

E si trist... fuge de mine. mancare mananca, dar dupa fuge de mine, de parca nu m-ar cunoaste.

| christall a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand l-ai scos afara ultima data?

| anonim_4396 explică (pentru christall):

Sta mereu afara. este un caine maidanez de care mi-a fost mila.

| christall a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, credeam ca stai la bloc. Du-l la veterinar.

| BeautifulSunflower a răspuns:

Fa i ceai, si du l la veterinar neaparat, poate a mancat otrava, sau nu stiu, veterinarul iti spune, daca nu vrei sa te duci cu cainele du te singur si cere i medicamente. Dar fa i ceai in loc de apa macar.