| Decebalul a întrebat:

Am o problema. Am un acvariu mare in care am multi pesti guppy (si cateva alte specii). NU stiu de ce dar in ultima perioada mi-au murit multi pesti (9, 10).
Imi puteti spune de ce?

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ai schimbat apa? Apa trebuie sa fie curata si calduta, aerisita cu aparatul generator de bule de aer, pestii trebuiesc hraniti zilnic, se vede ca ai cam neglijat!

| ninnistyles a răspuns:

Pai depinde la cit timp cureti acvariul.Cit de oxigenat este.Sunt mai multe cauze. Sper ca te-am ajutat Fundita?

| lexus10 a răspuns:

Au gripa acvariana laughing

| alex0110 a răspuns:

Nu pune doua intrebari cu acelasi subiect.

| Decebalul explică (pentru ninnistyles):

Curat acvariul odata la 2 luni ca e foarte mare.

| ninnistyles a răspuns (pentru Decebalul):

Ar trebui macar odata in luna. Poate de accea si mor sad

| Decebalul explică (pentru ninnistyles):

Dar am filtru.

| Sup3rN0va a răspuns:

Citeste asta si iti dai seama de spatiul in care trebuie tinuti ---> http://casasigradina.ele.ro/......11457.html