| mafi a întrebat:

Am o problema cu un papagal s-a umflat foarte tare si tot isi inchide ochii ii deschide si tot asa. ce poate avea? poate a mancat prea mult? in ultimele zile i-am dat la papagali mei sa mance si nuci are ceva?

Răspuns Câştigător
| mytzyjohnny27 a răspuns:

Nu are nimic asa mai face si al meu

4 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Du-te la veterinar

| CybeRAthlete a răspuns:

Poate o fi facut o reactie alergica la ce i-ai dat de mancare... orice e posibil... sau pur si simplu i-a venit momentul.
Du-te cu el la un veterinar. un control de rutina nu ar trebui sa coste prea mult.
bafta

| SaMoriTu a răspuns:

Da!
au mancat nuci si apoi au baut apa...

nu sh sigur ce e asta dar e grav. asa a patit papagalul meu... dar el a mancat paine si apoi a baut apa. dar l-am dus repede la veterinar si i-a dat ceva medicamente big grin
du`te repede la veterinar

| WholeWorldTeam a răspuns:

Ce specie de papagal ai?