| dirtoaica a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Cum scap de Statutul de Membru Junior aici pe TPU?
Eu acum am 2437 de puncte in total ( de cate pentru. am nevoie ca sa scap? )
Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

100 de raspunsuri realizate si 10 zile de activitate de la prima logare in TPU.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri.

| djrobby a răspuns:

Pentru a fi membru senior nu ai nevoie numai de puncte, conteaza si perioade de cand esti pe TPU. si 2437 de puncte sunt destul de putine eu nu am mai avut timp sa intru dar daca stai si raspunzi le poti face si in 2-3 zile!

| dirtoaica explică (pentru djrobby):

Multumesc pentru Raspunswinking

| Laurretta a răspuns:

Nu ai nevoie de puncte, ci trebuie să răspunzi la minim 100 de întrebari.