| clausweet a întrebat:

Cum scap de statutul de membru junior?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scapi dacă oferi 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site dar și 10 zile de activarea contului.
Mult succes!
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
După rangul de junior urmează rangul de senior.
Membrul senior este utilizatorul care are cel puţin 10 zile de activitate şi cel puţin 100 de răspunsuri aprobate.

| Tweetymrrr a răspuns:

Trebuie să postezi 100 de răspunsuri în minim 10 zile de când ai contul. Este o măsură luată, mai nou, pentru a scăpa de cei care făceau spam şi aveau "n" conturi numai pentru a vota aiurea.
Succes!