| D3I3 a întrebat:

"Statutul de membru junior nu permite..."
Serios, frate, ma enerveaza chestia asta, pe bune! Cate puncte/zile/ ce loc in clasament trebuie sa am ca sa scap de statutul de junior? E asa de enervaaaaaaaaaaant -_-'

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici ca pierzi o luna din viata ca esti junior pe un site

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vechime ai suficientă... Dar, mai sunt necesare 14 răspunsuri pentru a deveni senior.
Dacă în seara asta te străduiești să le oferi, mâine dimineață se va sfârși cu statutul tău de junior, vei fi senior, deci gata de însurătoare/măritiș. : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie. "
Sursa : https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| 393Dan a răspuns:

Pe mine la fel ma enerva, mai ales cand voiam sa trimit mesaje la oameni. Ceea ce cred ca-i stupid ca un junior nu poate trimite mesaje unui senior chiar daca s-au adaugat unul pe altul ca prieteni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 393Dan):

Ba se poate, dar acel user trebuie sa seteze ca vrea sa primeasca mesaje de la toti userii TPU sau de la prietenii lui. :3

| 393Dan a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar daca si avea setat "doar prieteni", noi eram prieteni, ne adaugasem unul pe celalat.

| D3I3 explică (pentru anonim_4396):

Ba nu. Am incercat, chiar si persoana data mi-a aratat altundeva ca are setat de la toti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru D3I3):

Idk, la mine merge atata timp cat persoana respectiva nu are setat sa primeasca mesaje doar de la useri seniori.