| Anda_5897 a întrebat:

Am un baiat in clasa care pleaca in america pe marti si mi se pare simpatic. eu si colegii vrem sa-i facem o petrecere surpriza si sa iasa super, vineri pe data de 21.05.2010. orice idee e bine primita. lui ii place foarte mult basketul si muzica am facut o lista cu preferatele lui. vreau sa fie impresionat.

Răspuns Câştigător
| Andradaaaaa a răspuns:

Am o idee frumoasa: puteti sa puneti un cos s-au 2 de basket de acelea mai mici si vreo 5 mingiute. O a doua ideee ar fi ca ori cine din clasa are laptop sa il aduceti sim sa ii bagati muzica lui preferata non stop! plizz vreau fundita!

5 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

O idee tare in primul rand ar fi sa puneti bani si sa cumparati o prajitura in forma de minge sau un tort sub forma de teren de baschet [ am cumparat pentru ziua unei prietene ]. O alta idee ar fi sa aduceti un casetofon si sa faceti cd-uri cu melodiile lui preferate. Dupa aceea ati putea merge sa jucati si un joc de baschet si apoi sa va intoarceti la petrecere big grin. Alta ideea daca nu puteti face rost de casetofon ar fi sa faceti un concurs karaoke in care sa scrieti pe biletele numele melodiilor si apoi sa incercati sa le cantati. Ati mai putea juca ceva jocuri cum ar fi,, cartoful fierbinte '' sau,, adevar sau provocare '' [ si sa-l provocati sa faca o schema cu mingea de baschet ]. Orice ai alege sper sa-i placa petrecerea happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu colegii impreuna veniti mai devreme...cumparati baloane, prajituri, ect. FACETI SI PUTINA ORDINE IN CLASA...sa stingeti lumina si puneti-va sub banci si cind va veni el o sa va sculati in picioare si veti striga SURPRIZA!(cu lumina-o sa stea cineva cu un balon in mina si totodata va aprinde lumina si va spune si el SURPRIZA!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tort in forma de teren de basket sau chiar minge de basket, cadou o minge de basket mai speciala(cu ceva autografe) sau un instrument muzical daca ai spus de muzica, nu uitati ca din playlistul melodiilor nu va putea lipsi melodia lui preferata

| cris10flori a răspuns:

Pai ati putea sa organizati o petrecere sa comandatu un tort in forma de teren de basket cu cativa jucatori din care unul sa semene cu el sa strangeti bani si sa cumparati cateva cosuri de baschet si sa le agatati in fiecare colt al incaperi sa cumparati sucuri parajituri si alte alimente care ii plac in mod deosebit daca ati putea ar fi indicat sa aveti multe baloane, iar atunci cand el intra in clasa sa dati drumul baloanelor si sa puneti muzica lui preferata sigur o sa-l incante deci primesc fundita?:X

| ketty26 a răspuns:

Pai puteti sa inchiriati sala de basket si ii faceti petrecerea acolo ...sau poti da o petrecere la un prieten de-al lui acasa si sa bagi muzica sa preferata...