| Hugo29 a întrebat:

Am un Bulldog Francez, are 2 luni si 2 zile, cumpărat de la Canisa Premium. In afara faptului ca sunt neserioși din cauza ca am plătit cu 3 săptămâni înainte un avans pentru a-l rezerva, dar cand l-am primit, nu era ce-l pe care il vroiam. Acum nu e asta problema pentru ca si acesta e drăguț si s-a adaptat repede. Problema e că are o burta foarte mare si e deformata, am fost la veterinar si s-a speriat..." nu am mai văzut asemenea burta la un bulldog francez". Nu știu ce are si aștept un sfat de la un cunoscător, mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

E deparazitat intern?

| Bøøgey a răspuns:

"Canisa" asta e cel mai prost loc de unde sa cumperi caini.

| DenissaRoxana a răspuns:

Buna.
De ce nu ai intrebat inainte sa cumperi catelul? Este plin internetul cu 'Nu cumparati de la 'Canisa' Premium!'. In primul rand nu este o canisa, nu merge la expozitii cu caini, nu au pedigree etc. Si in al doilea rand, o canisa creste maxim 2 rase, astia aumpeste 30.
Vterinarul ce a mai zis? L-a controlat sa nu fie bolnav? Daca nu are nimic, doar burta mare...este un defect din nastere. Cainii de la samsari (premium, kriss etc.) sunt bolnavi si au defecte. In cazul acesta nu ai ce face...sa iti traiasca puiul!

| Lazar_Cristi_1995 a răspuns:

Anunta OPC-ul, sa nu mai fie si altii pacaliti.