| Alexandru_Brad_1998 a întrebat:

Am un bulldog francez baiat si as vrea sa iau o fetița PUG. Ce părere aveti despre aceasta combinație dintre cei doi din toate punctele de vedere? Menționez ca băiatul are 3 luni si fetița 8

2 răspunsuri:
| Georg13 a răspuns:

Rasele conteaza prea putin, important este caracterul fiecarui caine si modul in care ii dresezi. Cat despre imperechere, nu as risca, nu se stie niciodata ce combinatii pot iesi, iar apoi nu ai ce face cu puii.

| nestiy a răspuns:

Adica vrei sa-i imperechiezi? Mie personal nu-mi place combinatia dar fiecare cu ale lui. Iar lasa fetita sa faca macar 1 an. De bulldog nu stiu ce sa zic. Cauta pe un site de animale de companie si pune acolo intrebari.