| Sesilia26 a întrebat:

Am un caine cam nebun sa spun asa si cand merg afara si cineva intra in curte il musca si cand nu sunt si vine cineva sta si se uita la el/ea de ce face asta?

Răspuns Câştigător
| Bogdan19999 a răspuns:

Este o intrebare foarte interesanta...
Raspunsul este: Nu stiu, mai bine l-ai duce la un veterinar
S-ar putea sa fie o coincidenta, ca ma indoiesc sa fie afectat de prezenta stapanului.

funda plzz?

5 răspunsuri:
| anonima17ano a răspuns:

Isi apara stapanul.big grin

| ravyALEX a răspuns:

Poate ca vrea sa isi apere stapanul si de asta

| ionela_7741 a răspuns:

Asta este amuzant eu cred ca face asa pentru ca atunci cand tu esti afara vrea sa te apere de cine vine la tine

| luisza00 a răspuns:

Face asta pentru ca stie ca trebuie sa te apere si tine mult la tine asta oricum e evident!

| Danda a răspuns:

Face chestia asta deoarece vrea sa te apere si el crede ca oricine intra in curte vrea sa-ti faca rau. Cand e sinur sta si se uita sa vada daca ii face lui vreun rau.